Originální výrobky společnosti Dyntar s.r.o.

D-SYSTÉM

D-SYSTÉM

D-SYSTÉM je originální a jedinečný systém konstrukce saunové kabiny.

Námi vyrobená sauna nebo infra-kabina je panelová samostojná konstrukce D–SYSTÉM, která maximálně zamezuje úniku tepla a umožňuje případné přestěhování (kompletní demontáž). Sauna tak není připevněna napevno ke stěnám ani podlaze a tím umožňuje vysokou variabilitu. Díky ukládání palubek vodorovně sauna využívá maximálně prostor a není nutné dodržovat násobky palubek. Palubky sauny jsou stejnoměrně prohřívány, vzhledem k jejich uložení, v jedné dané výšce.

Domácí sauna DYNTAR MINI RELAX

Domácí sauna DYNTAR MINI RELAX

Domácí sauna DYNTAR MINI RELAX vnese Vašeho bytu plnohodnotnou saunovou relaxaci, kterou se domácí sauna do bytu postupně stává. Domácí sauna DYNTAR MINI RELAX je unikátní tím, že nepotřebuje žádnou stavební připravenost. Na zemi může být lino či jiná omyvatelná krytina a běžný domácí zásuvkový okruh na 230V, jištěný 16 A jističem.

Montáž sauny zabere jen několik hodin, a protože je vyráběna naším unikátním systémem D-Systém, není žádným způsobem připevněna ani k podlaze, ani ke stěnám. To znamená, že Vaše sauna DYNTAR MINI RELAX může být během chvíle přemístěna na úplně jiné místo, přičemž původní místo je neporušeno. Vše vyrábíme zcela individuelně na míru pro uspokojení všech Vašich představ a potřeb.

SAUNA VIZIO

SAUNA VIZIO

Sauna VIZIO má tvar přizpůsobený různým polohám těla člověka. Ergonomie je u saunování ze zdravotního hlediska velmi důležitá. Sauna VIZIO umožňuje rovnoměrné prohřátí celého těla.

V sauně VIZIO je relaxace velice pohodlná a pokud pojímáme saunování jako tradiční společenskou událost, prostor umožnuje snadnou komunikaci návštěvníků.

SAUNA CUVIO

SAUNA CUVIO

SAUNA CUVIO je originální saunová kabina nabízející minimalistické řešení s vysokou kvalitou detailního provedení. Obkladový materiál je speciální pětivrstvý D-panel s dýhou dle Vaší volby (např. cedr, hemlock, smrk, abachi, thermopine, thermoaspen, topol, aj.). Jde se o zcela unikátní systém obkladového materiálu, pocházejícího z Rakouska. To přináší zcela originální styl saunové kabiny, vhodný do moderního interiéru.

Čelní stěna saunové kabiny CUVIO je uzavřena bezrámovými skleněnými dveřmi, které jsou speciálně zbroušeny pod úhlem 45°. Takto zabroušená skla používá pouze naše společnost. Toto řešení splňuje nejen požadavek na vysokou preciznost zpracování každého detailu, ale také se tím podstatně minimalizují tepelné ztráty.

SAUNA MAYO

Sauna MAYO

Firma Dyntar s.r.o. je největší český výrobce saun na míru v ČR. Naše cesta k originalitě vede přes výjimečný design, vkusné zpracování, originalitu a prvotřídní kvalitu našich výrobků.

Pocity uvolnění a dobré nálady navodí přirozenost tvarů. Přesvědčte se sami! Absolutní novinkou v nabídce našich saun je sauna MAYO, která je důkazem precizního a současně nadčasového designu. Koncept MAYO jsme vytvořili na míru pro ty z Vás, kteří hledáte kvalitní zpracování a nadčasový design. Zcela jistě ale osloví i odvážnější klienty, kteří ocení design šitý přímo na míru.

Exkluzivní relaxační lehátko Organic

Exkluzivní relaxační lehátko Organic

Nedílnou součástí Exkluzivního relaxačního lehátka Organic je i designově řešený stolek. Boční luby a kolečka lehátka Organic jsou vyřezávána z jedné desky společně s odkládacím stolkem (překližka 27 mm). Lehátko je osazeno masívními tyčemi (30 mm) z materiálu thermoaspen nebo topol v povrchové úpravě přírodní vosk. V řešení celého lehátka se prolíná originalita designu s maximální funkčností s ohledem na maximální ergonomii.

Dotykový regulátor D – Control

Dotykový regulátor D – Control

Dotykový regulátor D – Control je moderní multifunkční digitální regulátor s dotykovým displejem od výrobce saun Dyntar s.r.o. D - Control ovládá dobu provozu, teplotu uvnitř sauny, vlhkost, světlo i jeho intenzitu, případně instalovaná barevná osvětlení, infratechnologii, topidlo s parním vyvíječem, přednastavení uživatelských profilů (např. teplota s osvětlením pro muže, ženy, děti), časovač na den či týden.

Další výrobky společnosti Dyntar s.r.o.

Sauna Dyntar

Kompletní nabídku renomovaného českého výrobce saun a sanových doplňků (finské sauny, infrasauny, saunový nábytek, atd.) najdete na webu společnosti Dyntar s.r.o.

Sauny, infrasauny, saunová kamna, doplňky do saun a mnoho dalšího si můžete zakoupit v eshopu Saunapoint.

Jste-li příznivci saunování, na portále Človeče saunuj se! si můžete pohodlně vyhledat saunu ve Vašem okolí včetně otevírací doby a dalších informací.

nahoru